Poznaj Aktualności

Gimnastyka Korekcyjna w SP 6

Podziel się z innymi:

STARTUJĄ ZAJĘCIA GIMNASTYKI KOREKCYJNEJ W SP 6 !

Akademia Młodych Sportowców we współpracy z Dyrekcją SP nr 6 przygotowała program zajęć gimnastyki korekcyjnej dla uczniów.

 Nasze zajęcia wyróżnia:​

PRROFESJONALIZM

Program zajęć przygotowany przez specjalistów i oparty na najnowszych trendach w pracy nad wadami postawy.

INDYWIDUALE PODEJŚCIE

Zajęcia prowadzone w małych grupach z indywidualnym podejściem do każdego uczestnika.

PEŁNE DOSTOSOWANIE

Zestaw ćwiczeń przygotowany indywidualnie pod kątem rodzaju wady postawy oraz indywidualnych możliwości uczestnika.

WYKWALIFIKOWANA KADRA

Zajęcia prowadzi wykwalifikowana i doświadczona kadra specjalizująca się w korekcji wad postawy.

KOMPLEKSOWA OPIEKA

Trenerzy monitorują postępy dzieci i oprócz cotygodniowych zajęć, przygotowują zestaw ćwiczeń do wykonywania w domu. Wskazówki i uwagi są na bieżąco przekazywane rodzicom. 

Zajęcia prowadzi nasza niezawodna kadra specjalistów:​

  • Maciej Birn to profesjonalny fizjoterapeuta. Doświadczenie zawodowe zdobywał w prywatnym gabinecie rehabilitacji na AWFiS w Gdańsku. Od młodych lat pasjonujący się sportem w szczególności koszykówką. Uwielbia pracę ze sportowcami wykorzystując trening medyczny oraz elementy profilaktyki wad postawy. To wszystko w połączeniu ze świetnym podejściem do najmłodszych pozwala na profesjonalne korygowanie wad postawy w miłej atmosferze!
  • Joanna Czerniewska – absolwentka wychowania fizycznego na AWFiS w Gdańsku,  a obecnie studentka na kierunku Sport.  Instruktor Fitness i Treningu Personalnego specjalizujące się w gimnastyce korekcyjnej. Od kilku lat prowadząca zajęcia gimnastyki korekcyjnej w AMS oraz w przedszkolach. W pracy cechuje ją profesjonalizm oraz dbałość o najmniejsze szczegóły. Dba, aby każdy element wykonywanych ćwiczeń maksymalnie wspierał kształtowanie prawidłowej postawy ciała oraz by treningi były innowacyjne i ciekawe.

Zobacz najnowsze wpisy