Znajdź coś dla Siebie!

Harmonogram zajęć

już od września startuje kolejny sezon AMS

harmonogram wkrótce będzie dostępny

MULTISPORT

PŁYWANIE

GIMNASTYKA KOREKCYJNA

TAŃCE

BJJ

Kategorii zajęć
Lokalizacji
>
Dostępnych terminów

MULTISPORT

PONIEDZIAŁEK

17:30- 18:30

(dzieci 4 – 6 lat)

OBŁUŻE

SP nr 39
ul. Unruga 88

18:30 - 19:30

(dzieci 7 – 10 lat)

OBŁUŻE

SP nr 39
ul. Unruga 88

17:00 - 18:00

(dzieci 4- 6 lat)

KOSAKOWO

HALA SPORTOWA KOSAKOWO
ul. Żeromskiego 11

WTOREK

17:00 – 18:00

(dzieci 4 – 6 lat)

CHYLONIA

XIV LO
ul. Wejherowska 55

18:00 – 19:00

(dzieci 7 – 10 lat)

CHYLONIA

XIV LO
ul. Wejherowska 55

ŚRODA

17:30 - 18:30

(dzieci 4 - 6 lat)

OBŁUŻE

SP nr 39
ul. Unruga 88

18:30 - 19:30

(dzieci 7 – 10 lat)

OBŁUŻE

SP nr 39
ul. Unruga 88

CZWARTEK

17:00 – 18:00

(dzieci 4 – 6 lat)

CHYLONIA

XIV LO
ul. Wejherowska 55

18:00 – 19:00

(dzieci 7 – 10 lat)

CHYLONIA

XIV LO
ul. Wejherowska 55

PIATEK

SOBOTA

10:30 – 11:30

(dzieci 4-5 lat)
zielona szkoła

WICZLINO

SP nr 37
ul. Wiczlińska 93

11:30 – 12:30

(dzieci 6 – 7 lat)

WICZLINO

SP nr 37
ul. Wiczlińska 93

12:30 – 13:30

(dzieci 8 - 11 lat )

WICZLINO

Wiczlino SP 37
ul. Wiczlińska 93

9:00 - 10:30

sekcja koszykówki dziewcząt

OBŁUŻE

SP nr 39
ul. Unruga 88

11:00 - 12:30

sekcja koszykówki dziewcząt

CHYLONIA

XIV LO
ul. Wejherowska 55

NAUKA PŁYWANIA

PONIEDZIAŁEK

14:00 - 14:45

KOSAKOWO

PŁYWALNIA KOSAKOWO ul. Żeromskiego 11

14:45 - 15:30

KOSAKOWO

PŁYWALNIA KOSAKOWO ul. Żeromskiego 11

16:45 – 17:30

KARWINY

pływalnia
ul. Staffa 10

17:30 – 18:15

KARWINY

pływalnia
ul. Staffa 10

18:15 - 19:00

KARWINY

pływalnia
ul. Staffa 10

WTOREK

17:00 - 17:45

OBŁUŻE

SP nr 39
ul. Unruga 88

17:45 - 18:30

OBŁUŻE

SP nr 39
ul. Unruga 88

18:30 -19:15

OBŁUŻE

SP nr 39
ul. Unruga 88

ŚRODA

17:45 -18:30

OBŁUŻE

SP nr 39
ul. Unruga 88

18:30 - 19:15

OBŁUŻE

SP nr 39
ul. Unruga 88

CZWARTEK

17:45 -18:30

OBŁUŻE

SP nr 39
ul. Unruga 88

18:30 - 19:15

OBŁUŻE

SP nr 39
ul. Unruga 88

PIATEK

16:45 – 17:30

WITOMINO

ZSO nr 7
ul. Stawna 4/6

17:30 – 18:15

WITOMINO

ZSO nr 7
ul. Stawna 4/6

SOBOTA

10:15 - 11:00

OBŁUŻE

SP nr 39
ul. Unruga 88

11:00 - 11:45

OBŁUŻE

SP nr 39
ul. Unruga 88

11:45 - 12:30

OBŁUŻE

SP nr 39
ul. Unruga 88

GIMNASTYKA KOREKCYJNA

PONIEDZIAŁEK

14:30 - 15:30

OBŁUŻE

Obłuże SP6
Cechowa 22

15:30 - 16:30

OBŁUŻE

Obłuże SP6
Cechowa 22

17:00 – 18:00

CHYLONIA

XIV LO
ul. Wejherowska 55

18:00 – 19:00

CHYLONIA

XIV LO
ul. Wejherowska 55

WTOREK

17:15 - 18:15

WICZLINO

SP nr 37
ul. Wiczlińska 93
(zielona szkoła)

18:15 - 19:15

WICZLINO

SP nr 37
ul. Wiczlińska 93
(zielona szkoła)

ŚRODA

14:30 - 15:30

OBŁUŻE

Obłuże SP6
Cechowa 22

15:30 - 16:30

OBŁUŻE

Obłuże SP6
Cechowa 22

17:00– 18:00

CHYLONIA

XIV LO
ul. Wejherowska 55

18:00 – 19:00

CHYLONIA

XIV LO
ul. Wejherowska 55

CZWARTEK

16:30 - 17:30

Pogórze

SP Pogórze
ul. Szkolna 15

17:30 - 18:30

Pogórze

SP Pogórze
ul. Szkolna 15

18:30 - 19:30

Pogórze

SP Pogórze
ul. Szkolna 15

PIATEK

17:00 - 18:00

Karwiny

ZSP 4
ul. Chwaszczyńska 26

18:00 - 19:00

Karwiny

ZSP 4
ul. Chwaszczyńska 26

SOBOTA

GIMNASTYKA - AKROBATYKA

PONIEDZIAŁEK

WTOREK

ŚRODA

17:30 - 18:30

dzieci 5-7 lat

CKZiU1

Grabówek CKZiU1
Morska 79

18:30 - 19:30

dzieci 8-12 lat

CKZiU1

Grabówek CKZiU1
Morska 79

CZWARTEK

PIATEK

SOBOTA

TAŃCE

PONIEDZIAŁEK

17:00 - 18:00

(dzieci 4-6 lat)

KOSAKOWO

HALA SPORTOWA KOSAKOWO
ul. Żeromskiego 11

WTOREK

14:35 – 15:35

(dzieci 6 – 10 lat)

OBŁUŻE

SP nr 6
ul. Cechowa 22

17:00 – 18:00

(dzieci 4 – 5 lat)

CHYLONIA

XIV LO
ul. Wejherowska 55

18:00 - 19:00

(dzieci 6 - 7 lat)

CHYLONIA

XIV LO
ul. Wejherowska 55

19:00 - 20:00

sekcja taneczna (dziewczynki 8+)

CHYLONIA

XIV LO
ul. Wejherowska 55

ŚRODA

CZWARTEK

18:00 - 19:00

sekcja taneczna (dziewczynki 8+)

CHYLONIA

XIV LO
ul. Wejherowska 55

PIATEK

SOBOTA

BJJ BRAZYLIJSKIE JIU JITSU

PONIEDZIAŁEK

WTOREK

17:00 – 18:00

grupa 5 - 7 lat

GRABÓWEK

SP nr 52
ul. Okrzei 6

18:00 – 19:00

grupa 8 +

GRABÓWEK

SP nr 52
ul. Okrzei 6

ŚRODA

17:15 - 18:15

(dzieci 4- 5 lat)

POGÓRZE

sala sztuk walki SP Pogórze ul. Szkolna 15

18:15-19:15

(dzieci 6- 8lat)

POGÓRZE

sala sztuk walki SP Pogórze ul. Szkolna 15

CZWARTEK

17:00 – 18:00

grupa 5 - 7 lat

GRABÓWEK

SP nr 52
ul. Okrzei 6

18:00 – 19:00

grupa 8 +

GRABÓWEK

SP nr 52
ul. Okrzei 6

PIATEK

SOBOTA