Startuje nowy sezon!

Już od 11 września spotkamy się ponownie na halach sportowych, basenach czy salkach tanecznych. Przed nami kolejny rok świetnej zabawy i owocnej pracy!

4 września o 19:00 wystartują zapisy!
Przed zapisaniem dziecka zapoznaj się z najważniejszymi informacjami, które znajdują się poniżej.

Uwaga – zapisy na wolne miejsca na basenie na Obłużu uruchomimy 6 września o 19:00. Z uwagi na bardzo duże zainteresowanie dzieci kontynuujących naukę pływania z poprzedniego sezonu dostępnych będzie tylko kilka miejsc w czwartki i w soboty.

Najważniejsze informacje:

Czy muszę zapisywać dziecko przez formularz jeśli chodziło na zajęcia w poprzednim sezonie?

Jeśli dziecko chodziło na dane zajęcia w poprzednim sezonie nie trzeba go zapisywać przez stronę. Trenerzy w ostatnich dniach kontaktowali się z rodzicami w celu zweryfikowania chęci kontynuowania uczestnictwa. Jeśli nie odpowiedzieli Państwo na wiadomość lub telefon, a chcą kontynuować uczestnictwo – prosimy o jak najszybszy kontakt telefoniczny lub mailowy.

Czy można przyjść na próbne zajęcia ?

Tak. Zapisy są prowadzone na pierwsze zajęcia w sezonie, które dla nowych osób są próbne, co oznacza, że jeśli się nie spodoba nie trzeba wnosić żadnej opłaty i kontynuować uczestnictwa.

Czy jeśli chce zapisać dziecko na zajęcia dwa razy w tygodniu muszę zapisywać osobno na dwa dni?

Tak, w przypadku zajęć Multisport odbywających się w danej lokalizacji dwa razy w tygodniu należy zapisać dziecko na każdy dzień osobno. W przypadku zajęć tanecznych w Chyloni (grupa średnia i najstarsza) wystarczy wpisać raz, gdyż tam cała grupa uczęszcza dwa razy w tygodniu.

Czy po zapisaniu na pierwsze zajęcia w sezonie jestem automatycznie zapisany na kolejne?

Po pierwszych zajęciach otrzymają Państwo od nas link do utworzenia konta w aplikacji SPORTBM. Jeśli chcą Państwo kontynuować zajęcia proszę kliknąć i utworzyć konto. To w aplikacji odbywa się bieżąca obsługa formalności: płatności, informacje, kalendarz itp.

AMS TO NAJLEPSZY WYBÓR DLA TWOJEGO DZIECKA

Duży wybór zajęć

Nasze zajęcia wspierają wszechstronny rozwój dzieci. Obejmują szereg dyscyplin, dzięki czemu rodzice mają szansę odnaleźć tę, w której ich pociechy czują się najlepiej.

Najlepsi trenerzy

Wszystkie nasze zajęcia prowadzone są przez profesjonalistów, którzy oprócz fachowej wiedzy, przekazują dzieciom mnóstwo uśmiechu i pozytywnej energii.

Sport poprzez zabawę

Warto od małego uczyć dzieci, że aktywność fizyczna to najlepszy sposób spędzania wolnego czasu. W AMS łączymy zdrowy rozwój fizyczny najmłodszych ze świetną zabawą!