O Akademii​

Akademia Młodych Sportowców to projekt, który zrodził się z pasji do sportu i miłości do dzieci.

Akademia Młodych Sportowców

Akademia Młodych Sportowców to miejsce, które zrodziło się z pasji – zarówno do sportu, jak i do pełnych pozytywnej energii maluchów. Jesteśmy grupą ludzi, którzy nie wyobrażają sobie życia bez aktywności fizycznej. Chcemy nauczyć dzieci zdrowego podejścia do ruchu – a właściwie tego, aby pokochały sport tak samo, jak my! Organizujemy liczne zajęcia, tak aby każde dziecko mogło znaleźć coś dla siebie!

W naszej Akademii odbywają się zajęcia sportowe, które poprzez zabawę rozwijają umiejętności ruchowe i zdolności motoryczne uczestników oraz wspomagają ich wszechstronny rozwój. Zajęcia obejmują szereg dyscyplin sportowych, dzięki czemu młodzi adepci nie zniechęcają się do ruchu, a rodzice mają szansę odnaleźć dyscyplinę, w której ich pociechy czują się najlepiej. Wszystkie nasze zajęcia prowadzone są przez profesjonalistów, którzy oprócz fachowej wiedzy, przekazują dzieciom mnóstwo uśmiechu i pozytywnej energii.

Zapraszamy do Akademii dzieci, które mają w sobie mnóstwo energii i chcą aktywnie spędzić czas. Porcja ruchu każdego dnia to jeden z najważniejszych elementów zdrowego stylu życia, dlatego warto od małego uczyć dzieci tego, że sport to świetna zabawa!