Odkryj nas

Zajęcia

Akademia Młodych Sportowców to miejsce zrodzone z pasji - zarówno do sportu, jak i do pełnych pozytywnej energii maluchów.

Zajęcia obejmują szereg dyscyplin sportowych, dzięki czemu młodzi adepci nie zniechęcają się do ruchu, a rodzice mają szansę odnaleźć dyscyplinę, w której ich pociechy czują się najlepiej. Wszystkie nasze zajęcia prowadzone są przez profesjonalistów, którzy oprócz fachowej wiedzy, przekazują dzieciom mnóstwo uśmiechu i pozytywnej energii.

Zajęcia ogólnorozwojowe na hali sportowej​

MULTISPORT
- zajęcia ogólnorozwojowe

Zajęcia Multisport to nasz autorski program treningowy obejmujący wiele dyscyplin sportu, m.in. gimnastykę, lekkoatletykę i sporty zespołowe. Zajęcia prowadzone są przez wykwalifikowanych trenerów i mają na celu zadbanie o zdrowy rozwój dzieci oraz poprawę ich zdolności ruchowych. Dzieci poznają sport poprzez szereg gier i zabaw dostosowanych do ich możliwości i wieku. Podczas zajęć multisport, elementy treningu funkcjonalnego przeplatają się z ćwiczeniami wzmacniającymi mięśnie posturalne, stanowiąc bazę pod prawidłowy rozwój fizyczny dziecka. Na tych zajęciach dzieci mają szansę poznać świat sportu i świetnie się bawić w gronie rówieśników. 

Zajęcia przeznaczone są dla dzieci już od 4 roku życia i odbywają się w kilku lokalizacjach. 

PŁYWANIE

Zajęcia na basenie w Akademii Młodych Sportowców przeznaczone są zarówno dla dzieci, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę z pływaniem, jak i dla bardziej doświadczonych młodych pływaków. Prowadzimy treningi w małych grupkach na kilku poziomach zaawansowania. Przyjmujemy dzieci już od 4 roku życia! Zajęcia dla najmłodszych polegają na oswojeniu dziecka ze środowiskiem wodnym i przełamaniu strachu przed kontaktem z wodą, stopniowo przechodząc do nauki pływania.  Zajęcia na basenie stanowią profilaktykę wad postawy oraz pozwalają na prawidłowy rozwój ruchowy dzieci, dla których nauka pływania to wspaniała zabawa.

 

Zajęcia przeznaczone są dla dzieci już od 4 roku życia i odbywają się w kilku lokalizacjach. 

Zajęcia taneczne

Połączenie tańca, ćwiczeń rozciągających, nauka kroków i układów tanecznych – to wszystko czeka na uczestników zajęć tanecznych w Akademii Młodych Sportowców. Zajęcia opierają się na elementach cheerleadingu — wykorzystywane są pompony i inne rekwizyty, które obok świetnej atmosfery, dadzą dzieciom mnóstwo radości. Treningi podniosą koordynację oraz ogólną sprawność uczestników, poprawią poczucie rytmu, a także pomogą wypracować cechy takie jak pracowitość czy współpraca w grupie. Liczne zabawy i  pozwolą na wyrabianie pamięci ruchowej i muzycznej, a taniec stanie się świetną formą aktywnego wypoczynku.

 

Gimnastyka korekcyjna

Gimnastyka korekcyjna w Akademii Młodych Sportowców to profesjonalne zajęcia prowadzone w małych grupkach. Cechuje nas indywidualny charakter pracy z każdym dzieckiem oraz ćwiczenia dostosowane do konkretnej wady postawy. 

Gimnastyka korekcyjna w AMS to:

  • profesjonalna diagnoza wad postawy,
  • podział na małe grupy,
  • indywidualne podejście do każdego dziecka,
  • w pełni zindywidualizowany zestaw ćwiczeń,
  • profesjonalna i kompetentna kadra.
 

AMS FIGHTERS

SZTUKI WALKI

Chcesz podnieść sprawność fizyczną swojego dziecka?

Nauczyć je dyscypliny i radzenia sobie z emocjami ? 

A może Twojemu dziecku brakuje pewności siebie i chcesz wzmocnić w nim poczucie własnej wartości?

Zajęcia AMS Fighters są świetnym wyborem!

 

Przygotowaliśmy kompleksowy program, który łączy w sobie wszystko to co najlepsze w różnych sztukach walki i obejmuje różnorodne formy aktywności.  Podczas zajęć wykorzystywać będziemy elementy zaczerpnięte zarówno z judo, jiu-jitsu czy kick-boxingu. W parze z rozwojem fizycznym i nauką nowych elementów sprawnościowych, ogromny nacisk kładziemy na rozwój mentalny, emocjonalny i społeczny. Popracujemy m.in nad dyscypliną, koncentracją, wytrwałością i radzeniem sobie z emocjami.

AKROBATYKA

Akrobatyka dla dzieci jest sportem wszechstronnie rozwijającym – poprawia koordynację ruchową i wzmacnia mięśnie głębokie odpowiedzialne za utrzymanie prawidłowej postawy ciała. Na zajęciach dzieci pracować będą nad wszystkimi cechami motorycznymi oraz nauczą się techniki wykonywania elementów gimnastycznych i akrobatycznych. Uczestnicy nauczą się odpowiedzialności za innych poprzez wzajemną asekurację. Zajęciom towarzyszyć będzie oczywiście świetna zabawa.