Poznaj Aktualności

ŚWIĄTECZNY FESTYN CHARYTATYWNY

Podziel się z innymi:

14 grudnia 16:00 - 18:30

Gdynia Chylonia, Obiekty sportowe XIV LO, sala gimnastyczna, hala piłkarska, ul.Wejherowska 55 Gdynia

Atrakcje

atrakcje sportowe

pokazy taneczne

pokazy naszych grup tanecznych – wyjątkowe świąteczne układy

Foto Ars

Świąteczne studio fotograficzne Foto Ars – możliwość wykonania profesjonalnego rodzinnego zdjęcia w świątecznej scenerii

Kawiarenka

Pyszne domowe ciasta i gorąca kawa/herbata

Loteria

 Loteria z fantastycznymi nagrodami i świąteczna licytacja, podczas których do zdobycia wyjątkowe nagrody

popcorn i lemoniada

Stoisko z popcornem i lemoniadą czyli punkt obowiązkowy dobrego festynu

Kącik plastyczny

Możliwość przygotowania kartek i ozdób świątecznych

pierwsza pomoc

Ciekawe warsztaty przygotowane przez profesjonalnego ratownika medycznego

Szykujemy mnóstwo atrakcji zarówno dla dzieci jak i całych rodzin!!!

Sprawmy, aby te święta były wyjątkowe

W tym roku wszystkie środki jakie uda nam się zebrać podczas festynu przeznaczymy na leczenie i rehabilitację 2,5 letniej Laury Włodarczyk. Laurka jest śliczną, pełną radości i uśmiechu dziewczynką. Jednak nie mówi, nie potrafi samodzielnie siedzieć, chodzić, chwytać przedmiotów, czy jeść. Tylko codzienna rehabilitacja oraz kosztowny sprzęt ortopedyczny, pozwala Laurze na codzienne funkcjonowanie oraz robienie postępów. Przekazane środki pozwolą na dalsze diagnozowanie oraz rehabilitację Laury.

Nie zapominamy również o naszych najmniejszych przyjaciołach. Jednocześnie, oprócz zbiórki pieniędzy na rzecz chorej Laury, przeprowadzimy zbiórkę najpotrzebniejszych rzeczy dla schroniska OTOZ „Animals” – Schronisko Dąbrówka. „Obecnie najbardziej przyda się karma bytowa bogata w mięso oraz np. Brit , dolina Noteci ( lub inna nie marketowa) oraz karma weterynaryjna dla psów z chorą trzustką karma LOW FAT gastrointestinal. Długie smycze i obroże.”

Spędźmy razem kilka chwil, poznajmy się lepiej, a przy okazji zróbmy coś dobrego. Czy można lepiej wykorzystać ten przedświąteczny czas? To też świetna okazja do pokazania naszym dzieciom jak ważne jest pomaganie innym.

Jak możesz pomóc i włączyć się do akcji?

Dołącz do nas!

Poprzez udział w festynie, branie udziału w atrakcjach i wrzucanie do puszek nawet najmniejszych kwot oraz przyniesienie potrzebnych rzeczy dla schroniska.

Licytuj

Warto wziąć udział w licytacji wartościowych przedmiotów - szykują się ciekawe propozycje - niedługo więcej szczegółów.

Przynieś słodkości

Można upiec ciasto, ciasteczka, pierniczki do naszej kawiarenki - wszystkie będą sprzedawane na festynie a pieniądze przekazane na nasz tegoroczny cel charytatywny

Zostań naszym partnerem

Wciąż można zostać naszym tegorocznym partnerem i przekazać ciekawe przedmioty/vouchery/wejściówki na loterię lub licytację lub przygotować kolejną ciekawą atrakcję dla uczestników festynu.

Udostępniaj

Zachęcamy również do udostępniania informacji o festynie i zapraszania znajomych. Im nas więcej tym jeszcze większa szansa, że uda się pomóc.​​

Atrakcje

sportowy pojedynek najmłodszych
świąteczne pokazy naszych grup tanecznych
świąteczna sesja fotograficzna (możliwość wykonania profesjonalnego rodzinnego zdjęcia w świątecznej scenerii)
kawiarenka – pyszne ciasta i kawa
loteria z fantastycznymi nagrodami
świąteczna licytacja i inne.

Rodzina i Przyjaciele

Zapraszamy Młodych Sportowców ze wszystkich naszych lokalizacji, wraz z rodzinami i przyjaciółmi, a także każdego, kto tylko ma ochotę 🙂 Dobrze się bawiąc możemy zrobić coś dobrego!

Czekamy na Was!

Ponadto, zachęcamy do kontaktu wszystkich, którzy chcieliby czynnie włączyć się w naszą akcję! Można upiec świąteczne ciasto, przekazać nagrody na licytację lub loterię lub włączyć się w dowolny, inny sposób. Czekamy na wszystkie pomysły i propozycje!

a tak było rok temu:

Zobacz najnowsze wpisy