Zajęcia

Zajęcia odbywają się w kilku dzielnicach Gdyni:  Obłużu, Chyloni, Witominie oraz Redłowie.
Poniżej znajdziecie dokładny opis i grafik naszych zajęć.

Harmonogram zajęć już wkrótce

MULTISPORT - zajęcia ogólnorozwojowe

Zajęcia ogólnorozwojowe na hali sportowej​

o zajęciach

Zajęcia Multisport to specjalnie przygotowany program treningowy obejmujący wiele dyscyplin sportu, m.in. gimnastykę, lekkoatletykę i sporty zespołowe. Zajęcia prowadzone są przez wykwalifikowanych trenerów i mają na celu zadbanie o zdrowy rozwój dzieci oraz poprawę ich zdolności ruchowych, poprzez sport i świetną zabawę w gronie rówieśników. Dzieci poznają sport poprzez szereg gier i zabaw dostosowanych do ich możliwości i wieku. Podczas zajęć multisport elementy treningu funkcjonalnego przeplatają się z ćwiczeniami wzmacniającymi mięśnie posturalne stanowiąc bazę pod prawidłowy rozwój fizyczny dziecka.

Zajęcia przeznaczone są dla dzieci już od 4 roku życia i odbywają się w kilku lokalizacjach w Gdyni!

PŁYWANIE

o zajęciach

Zajęcia na basenie w Akademii Młodych Sportowców przeznaczone są zarówno dla dzieci, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę z pływaniem, jak i dla bardziej doświadczonych młodych pływaków. Prowadzimy treningi w małych grupkach na kilku poziomach zaawansowania. Przyjmujemy dzieci już od 4 roku życia! Zajęcia dla najmłodszych polegają na oswojeniu dziecka ze środowiskiem wodnym i przełamaniu strachu przed kontaktem z wodą, stopniowo przechodząc do nauki pływania. Zajęcia na basenie stanowią profilaktykę wad postawy oraz pozwalają na prawidłowy rozwój ruchowy dzieci, dla których nauka pływania to wspaniała zabawa.

Zajęcia taneczne

zajęcia taneczne  odbywają się w dwóch grupach wiekowych i dwóch lokalizacjach!

o zajęciach

Połączenie tańca, ćwiczeń rozciągających, nauka kroków i układów tanecznych – to wszystko czeka na uczestników zajęć tanecznych w Akademii Młodych Sportowców. Zajęcia opierają się na elementach cheerleadingu — wykorzystywane są pompony i inne rekwizyty, które obok świetnej atmosfery, dadzą dzieciom mnóstwo radości. Treningi podniosą koordynację oraz ogólną sprawność uczestników, poprawią poczucie rytmu, a także pomogą wypracować cechy takie jak pracowitość czy współpraca w grupie. Liczne zabawy i  pozwolą na wyrabianie pamięci ruchowej i muzycznej, a taniec stanie się świetną formą aktywnego wypoczynku.

Gimnastyka korekcyjna

o zajęciach

Gimnastyka korekcyjna w Akademii Młodych Sportowców to profesjonalne zajęcia prowadzone w małych grupkach. Cechuje nas indywidualny charakter pracy z każdym dzieckiem oraz ćwiczenia dostosowane do każdego dziecka i danej wady postawy. 

Gimnastyka korekcyjna w AMS to:

  • profesjonalna diagnoza wad postawy,
  • podział na małe grupy,
  • indywidualne podejście do każdego dziecka,
  • w pełni zindywidualizowany zestaw ćwiczeń,
  • profesjonalna i kompetentna kadra.

Brazylijskie Jiu Jitsu

o zajęciach

Ta sztuka walki wywodząca się z judo, ju-jitsu oraz zapasów nauczy dzieci sprytu, szybkości oraz zwinności. Treningi BJJ obok nauki samoobrony, pozwolą wypracować w dzieciach pewność siebie i śmiałość oraz nauczą dyscypliny i radzenia sobie z własnymi emocjami, a to wszystko w przyjaznej i miłej atmosferze. Zajęcia BJJ skierowane są zarówno dla dziewcząt jak i chłopców.