Od grudnia zajęcia dla dorosłych

Drogie Mamusie – koniec wymówek!
Od dziś oprócz dbania o zdrowie naszych dzieci zaczynamy dbanie o siebie! 

NOWE ZAJĘCIA

AQUAFITNESS

CZWARTKI GODZ. 19:15, Gdynia Obłuże, basen przy SP nr 39.

Nowoczesna forma ćwiczeń ruchowych w wodzie. Nie wymagają one od uczestników umiejętności pływania, czy też dużej sprawności fizycznej. Środowisko wodne zapewnia odciążenie kręgosłupa, sprzyja rozluźnieniu mięśni i daje niesamowite efekty.

Zajęcia poprowadzi Trener Marcin – doświadczony Instruktor pływania i aqua aerobic. Przez swoich podopiecznych nazywany „TERMINATOREM”. Zadba o świetne efekty treningu i wyjątkową atmosferę.

Próbny trening dla wszystkich chętnych:
1 grudnia (niedziela) godzina 11:00.

Start regularnych zajęć – 5 grudnia 19:15

Fitness - Body Shape

CZWARTKI – DWIE GRUPY 16:50 – 17:40 I 17:50 – 18:40, Chylonia XIV LO

Świetna propozycja dla wszystkich mam zostawiających dzieci na zajęciach multisport!

Nasze zajęcia Fitness – body shape – to połączenie treningu wzmacniającego z elementami cardio. Treningi mają na celu wzmocnić całe ciało, poprawić kondycję i wytrzymałość oraz pomóc w efektywnym spalaniu kalorii.

Zajęcia poprowadzi Trenerka Asia – absolwentka AWFiS w Gdańsku, Instruktor Fitness i Treningu Personalnego. Zadba przede wszystkim o prawidłową technikę wykonywanych ćwiczeń co przełoży się na świetne efekty.

Start zajęć – 5 grudnia.

Na zajęciach popracujemy nad ciałem, nie tylko po to aby lepiej się w nim czuć i wyglądać, ale także by dać przykład naszym dzieciom!

Noszenie siatek z zakupami czy bieganie za dziećmi to nie lada wyzwanie – czas wzmocnić ciało a do tego zbudować formę na nadchodzące lato.

Zabierzcie przyjaciółki, siostry i sąsiadki i spotkajmy się na wspólnym treningu!

więcej informacji u Trenerów i na info@amsgdynia.pl

Dodaj komentarz

Close Menu