OPIS ZAJĘĆ

Chcesz podnieść sprawność fizyczną swojego dziecka?
Nauczyć je dyscypliny i radzenia sobie z emocjami ? 
A może Twojemu dziecku brakuje pewności siebie i chcesz wzmocnić w nim poczucie własnej wartości?
Zajęcia AMS Fighters są świetnym wyborem!
Przygotowaliśmy kompleksowy program, który łączy w sobie wszystko to co najlepsze w różnych sztukach walki i obejmuje różnorodne formy aktywności.  Podczas zajęć wykorzystywać będziemy elementy zaczerpnięte zarówno z judo, jiu-jitsu czy kick-boxingu. W parze z rozwojem fizycznym i nauką nowych elementów sprawnościowych, ogromny nacisk kładziemy na rozwój mentalny, emocjonalny i społeczny. Popracujemy m.in nad dyscypliną, koncentracją, wytrwałością i radzeniem sobie z emocjami. 

Rozwój sprawności fizycznej

Rozwój menatalny, emocjonalny i społeczny

Świetna zabawa

  • SPRAWNOŚĆ

    Zadbamy o rozwój fizyczny dzieci poprzez różnorodne ćwiczenia i program oparty na wielu dyscyplinach świata sztuk walk. Poprawi się ogólna sprawność Twojego dziecka, panowanie nad własnym ciałem, dynamika, równowaga i koordynacja. Wszystkie te cechy stanowią podstawy harmonijnego rozwoju oraz są podstawą późniejszej sprawnośći.

  • ZACHOWANIE I EMOCJE

    Szacunek, dyscyplina, wytrwałość, odwaga, pokora i fair play - to nieodłączne elementy sportów walki. Dziecko nauczy się radzenia z emocjami w trudnych sytuacjach. Pozna zasady współpracy w grupie i nawiąże nowe znajomości.

  • ZABAWA

    Treningi mają być dla dzieci przede wszystkim przyjemnością. Ćwiczenia przekazywane są w przyjazny sposób dostosowany do wieku uczestników, a często pojawiające się zabawy sportowe pozwalają na utrzymywanie radości z zajęć .

grupy

wtorki i czwartki 
SP 52 ul. Okrzei 6

17:00 - grupa 1 (dzieci 4-6 lat)
18:00 - grupa 2 (dzieci 7-9 lat)

ZAPISY WYSTARTOWAŁY

Zapraszamy na próbne zajęcia! 

trener

TRENER KEVIN DUBIEŃSKI

Doświadczony instruktor sztuk walk, trener personalny i utytułowany zawodnik. Specjalizujący się w wielu rodzajach zajęć takich jak trening funkcjonalny, kickboxing czy stretching. Posiada dwa złote medale MP w Kickboxingu oraz srebrny medal MP w MMA. Praca z dziećmi sprawia mu ogromną satysfakcję i potrafi przekonać do ruchu każdego! Ma bogate doświadczenie w pracy z dziećmi m.in prowadząc zajęcia dla przedszkolaków.