Znajdź coś dla Siebie!

Harmonogram zajęć

już od września startuje kolejny sezon AMS

harmonogram wkrótce będzie dostępny

MULTISPORT

PŁYWANIE

GIMNASTYKA

TAŃCE

BJJ

Kategorii zajęć
Lokalizacji
>
Dostępnych terminów

MULTISPORT

PONIEDZIAŁEK

17:30 – 18:30

(dzieci 4 – 6 lat)

OBŁUŻE

SP nr 39
ul. Unruga 88

18:30 – 19:30

(dzieci 7 – 10 lat)

OBŁUŻE

SP nr 39
ul. Unruga 88

WTOREK

17:00 – 18:00

(dzieci 4 – 6 lat)

CHYLONIA

XIV LO
ul. Wejherowska 55

18:00 – 19:00

(dzieci 7 – 10 lat)

CHYLONIA

XIV LO
ul. Wejherowska 55

17:00 – 18:00

(dzieci 4 – 6 lat)

REDŁOWO

SP nr 53 ul. Hallera 9

18:00 – 19:00

(dzieci 7 – 10 lat)

REDŁOWO

SP nr 53 ul. Hallera 9

ŚRODA

17:30 – 18:30

(dzieci 4 - 10 lat)

OBŁUŻE

SP nr 39
ul. Unruga 88

18:30 – 19:30

(dzieci 7 – 10 lat)

OBŁUŻE

SP nr 39
ul. Unruga 88

CZWARTEK

17:00 – 18:00

(dzieci 4 – 6 lat)

CHYLONIA

XIV LO
ul. Wejherowska 55

18:00 – 19:00

(dzieci 7 – 10 lat)

CHYLONIA

XIV LO
ul. Wejherowska 55

17:00 - 18:00

(dzieci 4 – 6 lat)

REDA

hala sportowa SP nr 2
ul.Zawadzkiego 12

18:00-19:00

(dzieci 7 – 10 lat)

REDA

hala sportowa SP nr 2
ul. Zawadzkiego 12

PIATEK

SOBOTA

10:30 – 11:30

(dzieci 8 - 11 lat)
zielona szkoła

WICZLINO

SP nr 37
ul. Wiczlińska 93
(zielona szkoła)

11:30 – 12:30

(dzieci 6 – 7 lat)
zielona szkoła

WICZLINO

SP nr 37
ul. Wiczlińska 93
(zielona szkoła)

12:30 – 13:30

(dzieci 4 – 5 lat)
zielona szkoła

WICZLINO

Wiczlino SP 37
(zielona szkoła)

10:00 - 11:30

sekcja koszykówki dziewcząt

OBŁUŻE

SP nr 39
ul. Unruga 88

BASEN

PONIEDZIAŁEK

16:45 – 17:30

grupa początkująca (od 5 lat) i średniozaawansowana

KARWINY

pływalnia
ul. Staffa 10

17:30 – 18:15

grupa średniozaawansowana

KARWINY

pływalnia
ul. Staffa 10

18:15 - 19:00

grupa średniozaawansowana i zaawansowana

KARWINY

pływalnia
ul. Staffa 10

WTOREK

16:45 - 17:30

grupa początkująca i średniozaawansowana

OBŁUŻE

SP nr 39
ul. Unruga 88

17:45 - 18:30

grupa początkująca i średniozaawansowana

OBŁUŻE

SP nr 39
ul. Unruga 88

18:45 - 19:30

grupa średniozaawansowana i zaawansowana

OBŁUŻE

SP nr 39
ul. Unruga 88

ŚRODA

18:15 - 19:00

grupa początkująca średniozaawansowana

OBŁUŻE

SP nr 39
ul. Unruga 88

19:15 - 20:00

grupa średniozaawansowana i zaawansowana

OBŁUŻE

SP nr 39
ul. Unruga 88

CZWARTEK

16:45 - 17:30

grupa początkująca i średniozaawansowana

OBŁUŻE

SP nr 39
ul. Unruga 88

17:45 - 18:30

grupa początkująca i średniozaawansowana

OBŁUŻE

SP nr 39
ul. Unruga 88

18:45 - 19:30

grupa średniozaawansowana i zaawansowana

OBŁUŻE

SP nr 39
ul. Unruga 88

17:30 - 18:15

grupa średniozaawansowana

Hotel Mercure

Basen Gdynia Centrum

18:15 - 19:00

grupa średniozaawansowana i zaawansowana

Hotel Mercure

Basen Gdynia Centrum

PIATEK

16:45 – 17:30

grupa średniozaawansowana

WITOMINO

ZSO nr 7
ul. Stawna 4/6

17:30 – 18:15

grupa średniozaawansowana i zaawansowana

WITOMINO

ZSO nr 7
ul. Stawna 4/6

SOBOTA

10:30 - 11:15

grupa średniozaawansowana i zaawansowana

OBŁUŻE

SP nr 39
ul. Unruga 88

11:30 - 12:15

grupa początkująca i średniozaawansowana

OBŁUŻE

SP nr 39
ul. Unruga 88

12:30 - 13:15

grupa początkująca i średniozaawansowana

OBŁUŻE

SP nr 39
ul. Unruga 88

GIMNASTYKA KOREKCYJNA

PONIEDZIAŁEK

14:30 - 15:30

OBŁUŻE

Obłuże SP6
Cechowa 22

15:30 - 16:30

OBŁUŻE

Obłuże SP6
Cechowa 22

17:15 – 18:15

CHYLONIA

XIV LO
ul. Wejherowska 55

18:15 – 19:15

CHYLONIA

XIV LO
ul. Wejherowska 55

WTOREK

17:15 - 18:15

WICZLINO

SP nr 37
ul. Wiczlińska 93
(zielona szkoła)

18:15 - 19:15

WICZLINO

SP nr 37
ul. Wiczlińska 93
(zielona szkoła)

19:15 - 20:15

WICZLINO

SP nr 37
ul. Wiczlińska 93
(zielona szkoła)

ŚRODA

14:30 - 15:30

OBŁUŻE

Obłuże SP6
Cechowa 22

15:30 - 16:30

OBŁUŻE

Obłuże SP6
Cechowa 22

17:15– 18:15

CHYLONIA

XIV LO
ul. Wejherowska 55

18:15 – 19:15

CHYLONIA

XIV LO
ul. Wejherowska 55

CZWARTEK

17:00 - 18:00

REDA

REDA SP nr 4
Łąkowa 36/38

17:00 - 18:00

REDA

REDA SP nr 4
Łąkowa 36/38

PIATEK

17:00 - 18:00

Redłowo

SP nr 53
ul. Hallera 9

18:00 - 19:00

Redłowo

SP nr 53
ul. Hallera 9

SOBOTA

GIMNASTYKA - AKROBATYKA

PONIEDZIAŁEK

WTOREK

ŚRODA

CZWARTEK

PIATEK

17:00 - 18:30

dzieci 6-12 lat

GDYNIA CENTRUM ZSSO

ul. Władysława IV 54

SOBOTA

TAŃCE

PONIEDZIAŁEK

WTOREK

17:15 – 18:00

(dzieci 4 – 6 lat)

CHYLONIA

XIV LO
ul. Wejherowska 55

18:00 - 19:15

sekcja taneczna

CHYLONIA

XIV LO
ul. Wejherowska 55

ŚRODA

CZWARTEK

17:15 – 18:00

(dzieci 4 – 6 lat)

CHYLONIA

XIV LO
ul. Wejherowska 55

18:00 - 19:15

sekcja taneczna

CHYLONIA

XIV LO
ul. Wejherowska 55

PIATEK

15:30 – 16:30

(dzieci 6 – 10 lat)

OBŁUŻE

SP nr 6
ul. Cechowa 22

SOBOTA

BJJ BRAZYLIJSKIE JIU JITSU

PONIEDZIAŁEK

WTOREK

17:00 – 18:00

grupa 5 - 7 lat

GRABÓWEK

SP nr 52
ul. Okrzei 6

18:00 – 19:00

grupa 8 - 10 lat

GRABÓWEK

SP nr 52
ul. Okrzei 6

ŚRODA

CZWARTEK

17:00 – 18:00

grupa 5 - 7 lat

GRABÓWEK

SP nr 52
ul. Okrzei 6

18:00 – 19:00

grupa 8 - 10 lat

GRABÓWEK

SP nr 52
ul. Okrzei 6

PIATEK

SOBOTA