Odkryj nas

Zajęcia

Akademia Młodych Sportowców zrodzone z pasji - zarówno do sportu, jak i do pełnych pozytywnej energii maluchów.

Zajęcia obejmują szereg dyscyplin sportowych, dzięki czemu młodzi adepci nie zniechęcają się do ruchu, a rodzice mają szansę odnaleźć dyscyplinę, w której ich pociechy czują się najlepiej. Wszystkie nasze zajęcia prowadzone są przez profesjonalistów, którzy oprócz fachowej wiedzy, przekazują dzieciom mnóstwo uśmiechu i pozytywnej energii.

Zajęcia ogólnorozwojowe na hali sportowej​

MULTISPORT
- zajęcia ogólnorozwojowe

Zajęcia Multisport to specjalnie przygotowany program treningowy obejmujący wiele dyscyplin sportu, m.in. gimnastykę, lekkoatletykę i sporty zespołowe. Zajęcia prowadzone są przez wykwalifikowanych trenerów i mają na celu zadbanie o zdrowy rozwój dzieci oraz poprawę ich zdolności ruchowych, poprzez sport i świetną zabawę w gronie rówieśników. Dzieci poznają sport poprzez szereg gier i zabaw dostosowanych do ich możliwości i wieku. Podczas zajęć multisport elementy treningu funkcjonalnego przeplatają się z ćwiczeniami wzmacniającymi mięśnie posturalne stanowiąc bazę pod prawidłowy rozwój fizyczny dziecka.

Zajęcia przeznaczone są dla dzieci już od 4 roku życia i odbywają się w kilku lokalizacjach w Gdyni!
Lokalizacje: Chylonia, Wiczlino, Obłuże, Redłowo, Reda 

PŁYWANIE

Zajęcia na basenie w Akademii Młodych Sportowców przeznaczone są zarówno dla dzieci, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę z pływaniem, jak i dla bardziej doświadczonych młodych pływaków. Prowadzimy treningi w małych grupkach na kilku poziomach zaawansowania. Przyjmujemy dzieci już od 4 roku życia! Zajęcia dla najmłodszych polegają na oswojeniu dziecka ze środowiskiem wodnym i przełamaniu strachu przed kontaktem z wodą, stopniowo przechodząc do nauki pływania. Zajęcia na basenie stanowią profilaktykę wad postawy oraz pozwalają na prawidłowy rozwój ruchowy dzieci, dla których nauka pływania to wspaniała zabawa.

Lokalizacje: Obłuże, Witomino, Karwiny, Gdynia Centrum (hotel Mercure)

Zajęcia taneczne  odbywają się w różnych grupach wiekowych i lokalizacjach!

Zajęcia taneczne

Połączenie tańca, ćwiczeń rozciągających, nauka kroków i układów tanecznych – to wszystko czeka na uczestników zajęć tanecznych w Akademii Młodych Sportowców. Zajęcia opierają się na elementach cheerleadingu — wykorzystywane są pompony i inne rekwizyty, które obok świetnej atmosfery, dadzą dzieciom mnóstwo radości. Treningi podniosą koordynację oraz ogólną sprawność uczestników, poprawią poczucie rytmu, a także pomogą wypracować cechy takie jak pracowitość czy współpraca w grupie. Liczne zabawy i  pozwolą na wyrabianie pamięci ruchowej i muzycznej, a taniec stanie się świetną formą aktywnego wypoczynku.

Lokalizacje: Chylonia 

Gimnastyka korekcyjna

Gimnastyka korekcyjna w Akademii Młodych Sportowców to profesjonalne zajęcia prowadzone w małych grupkach. Cechuje nas indywidualny charakter pracy z każdym dzieckiem oraz ćwiczenia dostosowane do każdego dziecka i danej wady postawy. 

Gimnastyka korekcyjna w AMS to:

  • profesjonalna diagnoza wad postawy,
  • podział na małe grupy,
  • indywidualne podejście do każdego dziecka,
  • w pełni zindywidualizowany zestaw ćwiczeń,
  • profesjonalna i kompetentna kadra.
Lokalizacje: Chylonia

Brazylijskie Jiu Jitsu

BJJ

Ta sztuka walki wywodząca się z judo, ju-jitsu oraz zapasów nauczy dzieci sprytu, szybkości oraz zwinności. Treningi BJJ obok nauki samoobrony, pozwolą wypracować w dzieciach pewność siebie i śmiałość oraz nauczą dyscypliny i radzenia sobie z własnymi emocjami, a to wszystko w przyjaznej i miłej atmosferze. Zajęcia BJJ skierowane są zarówno dla dziewcząt jak i chłopców.

Lokalizacje: Gdynia Grabówek