akademia Młodych Sportowców

O nas

Poznaj nas

Akademia Młodych Sportowców to miejsce, które zrodziło się z pasji – zarówno do sportu, jak i do pełnych pozytywnej energii maluchów. Jesteśmy grupą ludzi, którzy nie wyobrażają sobie życia bez aktywności fizycznej. Chcemy nauczyć dzieci zdrowego podejścia do ruchu i zarazić ich pasją do sportu.  Organizujemy liczne zajęcia, tak aby każde dziecko mogło znaleźć coś dla siebie!

Praktyka czyni mistrza

Dzielimy się
naszym doświadczeniem

Szereg dyscyplin

Nasze zajęcia sportowe rozwijają umiejętności ruchowe i zdolności motoryczne uczestników oraz wspomagają ich wszechstronny rozwój. Obejmują one szereg dyscyplin sportowych, dzięki czemu młodzi adepci nie zniechęcają się do ruchu, a rodzice mają szansę odnaleźć dyscyplinę, w której ich pociechy czują się najlepiej.

Profesjonalni Trenerzy

 Wszystkie nasze zajęcia prowadzone są przez profesjonalistów, którzy oprócz fachowej wiedzy, przekazują dzieciom mnóstwo uśmiechu i pozytywnej energii. 

Nauka przez zabawę

Zapraszamy do Akademii wszystkie dzieci, które mają w sobie mnóstwo energii i chcą aktywnie spędzić czas. Porcja ruchu każdego dnia to jeden z najważniejszych elementów zdrowego stylu życia, dlatego warto od małego uczyć dzieci, że sport to przede wszystkim świetna zabawa!